Kontakt – adw. Jan Jakub Jańczak

Tel.: 608-725-016
E-mail: janczak@adwokatjanczak.pl
fax: 22-247-22-56
www.adwokatjanczak.pl

Autorem bloga jest Jan Jakub Jańczak, adwokat mający swoją siedzibę w Warszawie 02-776, ul. Nowoursynowska 145 D lok. 84. Wejście od ul. Rosoła. Wejście do klatki schodowej budynku znajduje się vis-à-vis Liceum Przymierza Rodzin.

Usługi prawne są płatne. W celu uzyskania pomocy prawnej, w tym porady prawnej, zlecenia prowadzenia sprawy, nawiązania stałej współpracy, jak również uzyskania informacji o cenach usług prawnych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Mapa dojazdu

Dojazd samochodem lub transportem publicznym

Więcej informacji o autorze
Więcej informacji o blogu

Wpis opublikowano przez adw. Jan Jakub Jańczak dnia i aktualizowany ostatnio

6 myśli nt. „Kontakt – adw. Jan Jakub Jańczak

 1. Marta

  Witam serdecznie,
  Potrzebowałabym porady w kwestii ulgi mieszkaniowej. Natomiast nie jestem z Warszawy, dlatego chciałam zapytać czy istnieje możliwość konsultacji elektronicznie?
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Teresa Pucicka

  Proszę o komentarz .W 2016 roku otrzymałam mandat do Rady Nadzorczej w Spółdzielni Mieszkaniowej.W tym roku również przepisałam moje mieszkanie spółdzielcze własnościowe mojemu synowi.Czytając obecne zmiany czy muszę natychmiast zrezygnować z zaawansowanej pracy w Radzie N , czy mogę odejść po roku od momentu wejścia w życie Nowelizacji.
  Proszę o pilne stanowisko, bo obecnie mamy gorący okres w działaniu i porządkowaniu działalności Zarządu Spółdzielni .

  Odpowiedz
  1. adw. Jan Jakub Jańczak Autor wpisu

   Tak jak napisałem Panu Dominikowi, nie widzę na razie powodów do rezygnacji przed końcem kadencji, ale nie wiem, co kryje się w statucie Pani spółdzielni. Sugeruję indywidualny kontakt z kancelarią i zamówienie porady lub najlepiej opinii prawnej.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.